Informace o hotelu

V srdci lázeňské zóny, naproti Mlýnské kolonádě, se mezi historickými krásami Karlových Varů nachází Boutique Spa Hotel Aqua Marina ****.

Náš hotel Vás zve vychutnat si báječnou dovolenou a získat maximální přínos svému zdraví! Hotel má k dispozici 24 pokojů různých kategorií + 2 Apartmány ve vedlejší budově. Všechny hotelové pokoje jsou prvotřídně vybaveny:

Kartový zámek /  Individuální regulace teploty  /  Minibar  /  LCD televizor, Satelit /  Sejf / 22 cm vysoká luxusní matrace  /  Závěsy „blackout“  /  Centrální vypínání světla / Telefon s přímou volbou  /  Wi-Fi připojení k internetu  /  Fén /  Kosmetické zrcadlo  / Sprcha nebo vana / Varný set s třemi druhy čaje

Nábytek v pokojích do dvora vyrobili mistři světově proslulé italské společnosti ”SCAPINI”.  V pokojích s výhledem na kolonádu vyrobili autorský nábytek čeští řemeslníci z americké třešně.

Doplňkové služby

Check-in 14,00

Early check-in po 11,00 je možný po individuální dohodě, a to bezplatně

Early chek-in před 11,00 je možný po individuální dohodě, a to za 50% ceny pokoje

 

Check-out 11,00

Late check-out do 15,00 je možný po individuální dohodě, a to bezplatně

Late check-out po 15,00 je možný po individuální dohodě, a to za 50% ceny pokoje

 

Boutique Spa hotel Aqua Marina 4* je nekuřácký hotel

Dětská postýlka pro děti do 2 let k dispozici zdarma

K dispozici je vlastní parking cca 100 metrů od hotelu

 

K zapůjčení
Žehlící komplet 5 €
 
Ostatní
Pes na pokoji 10 €
Parking 15 €
 
Ceny jsou uvedeny za den

Interiér hotelu

V hotelu Aqua Marina je téma vody všudypřítomné: v názvu, v nádherné keramice zdobící vstupní prostor, recepci, bazén i balneo. V prostorách koupelí je na stěnách z mozaiky sestaven fragment Botticelliho obrazu ”Zrození Venuše”. Keramika od paní Vlasty Komínové, dcery známého sochaře 20. století pana Květenského, nemůže nechat lhostejným žádného z našich hostů. Ryby, hvězdice, mořské řasy, lastury s perlami – obyvatelé moří a oceánů jako živí plavou kolem Vás a dotvářejí atmosféru útulnosti, pohodlí a klidu.

Kompletně zrekonstruovaný komplex nabízí svým hostům široké spektrum vysoce nadstandardních služeb 4* hotelu, především pak:

  • Celkem 24 pokojů různých kategorií vybavených koupelnou, minibarem, TV, internetem, sejfem, fénem. Záclony, závěsy a čalounění nábytku v pokojích hostů jsou přesnými kopiemi sbírek vyrobených španělskými mistry, kteří pracovali v prezidentském paláci v Praze
  • Balneo s moderním  vybavením vč. bazénu s protiproudem, masážními tryskami, suchou a parní saunou, která Vás ohromí svou mozaikou
  • Lobby bar
  • Bezplatné Wi-Fi internetové připojení v hale i na pokojích
  • Concierge
  • Pokojová služba 
  • Exkurze individuální i skupinové 
  • Transfery, pronájmy aut
  • Možnost parkování

V hotelu se přijímá platba kreditními kartami:

VISA, MAESTRO, MASTERCARD, VISA ELECTRON, AMERICAN EXPRES.

Hotelová architektura