Elektroterapie
Léčba využívá různé druhy elektrického proudu, který zlepšuje krevní oběh, uvolňuje svalové napětí nebo naopak kompenzuje nedostatek svalového tonu, zmírňuje bolest a potlačuje zánětlivé procesy.
Magnetická terapie
Magnetická terapie využívá konstantní, střídavé a pulzní magnetické pole.
Magnetická terapie má protizánětlivé účinky, ulevuje od bolesti, uvolňuje svalové spasmy, zlepšuje a urychluje proces hojení zlomenin.

Ultrazvuková terapie
Princip terapeutického ultrazvuku je založen na mechanických vlnách, které přispívají k tvorbě tepla hluboko ve tkáních.
Zlepšuje krevní oběh a výživu tkání, zmírňuje bolest.

Biolampa
Jednoduchý a účinný zdroj terapeutického biostimulačního světla.
Lymfodrenáž pomocí přístroje

Cílem lymfodrenáže je aktivace buněčných receptorů, které jsou zodpovědné za odbourávání tuku a odstraňování přebytečné extracelulární tekutiny z těla.
HLAVNÍ NABÍDKY
/
Wellness 12 procedur s plnou penzí
Wellness lázeňská léčba s 12 procedurami a plnou penzí zahrnuje: ubytování ve vybrané kategorii pokoje, plnou penzi, lékařské vyšetření, komplexní lázeňskou léčbu s 12 procedurami týdně a volný vstup do hotelového wellness centra s bazénem a 2 saunami.
Wellness 12 procedur s polopenzí
Wellness lázeňská léčba 12 procedur s polopenzí zahrnuje: ubytování ve vybrané kategorii pokojů, polopenzi, lékařské vyšetření, komplexní lázeňskou léčbu s 12 procedurami týdně a volný vstup do hotelového wellness centra s bazénem a 2 saunami.
Klasických 18 procedur s plnou penzí
Lázeňská léčba Classic 18 procedur s plnou penzí zahrnuje ubytování ve vybrané kategorii pokojů, plnou penzi, vstupní lékařskou prohlídku, komplexní lázeňskou léčbu s 18 procedurami týdně a neomezený vstup do hotelového wellness
Klasických 18 procedur s polopenzí
Lázeňská léčba Classic 18 procedur s polopenzí zahrnuje ubytování ve vybrané kategorii pokojů, polopenzi, vstupní lékařskou prohlídku, komplexní lázeňskou léčbu s 18 procedurami týdně a neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem a 2 saunami.
+ 420 353 303 300
+ 420 725 347 605
Vřídelní 3, Karlovy Vary
14:00 Příjezd - 11:00 Odjezd
KONTAKTY
/
Parkovací místa 150 metrů od hotelu.
Kryté parkování v garáži, možnost dobití elektromobilu.
Důrazně doporučujeme rezervovat si parkovací místo předem.
Parkovací místo je k dispozici za příplatek.
reservation@aquamarina.cz
Rezervace::
reception@aquamarina.cz
Pro dotazy ke službám:
info@aquamarina.cz
Informace:
Whats up/telegram/viber
© 2022 Aqua Marina