Podvodní masáž
Velmi oblíbená příjemná procedura, která kombinuje efekt teplé koupele a masáže.
Indikace: onemocnění pohybového aparátu, jako relaxační procedura pro poškozené svaly a klouby.

Termoterapie, bahenní terapie

Jemná termální procedura, při které se teplo z minerálně-organického bahna postupně přenáší do těla pacienta, stimuluje látkovou výměnu a podporuje resorpci zánětlivých ložisek.
Uhličitá koupel
Během procedury se plyn snadno dostane do hlubokých cév, proniká kůží člověka, snižuje hladinu krevního tlaku a ovlivňuje nervová zakončení.
Indikace: porušení arteriálního a žilního oběhu, hypertenze, některá kožní onemocnění.

Perličková koupel
Termální koupaliště s mírně zvýšenou teplotou vody.
Hlavním účinkem je mikromasáž pokožky a uvolnění, což je pro pacienta velmi příjemné.
Indikace: Ulevující a zklidňující účinek pro osoby trpící nemocemi centrálního nervového systému, pohybového aparátu apod.

Koupel s bylinkami / ovesné vločky
Relaxační koupel s přídavkem bylinek a rostlinných extraktů působí blahodárně nejen na pokožku, ale prostřednictvím aromaterapie i na duševní zdraví, uvolňuje stres a nervové napětí.
Hydroxer/antirevmatická koupel
Jedná se v podstatě o masáž a stimulaci jednotlivých zón a bodů v oblasti zad, horních a dolních končetin vysokotlakými vodními tryskami.
Je možné využít individuální programy, které určí místo stimulace (paže, nohy, záda, celé tělo atd.).

Skupinová gymnastika v bazénu
Je indikována při poruchách pohybového a nervosvalového aparátu, s omezenou motorickou schopností, při hypo- a hypertonicitě.
Skládá se ze souboru obecných cvičení k obnovení fyzické zdatnosti a speciálních cvičení, které zohledňují konkrétní diagnózu.

Pivní lázeň/vinná lázeň
Pivní koupel - procedura s přídavkem extraktu z pivovarských kvasnic a piva, příznivě působí na pokožku, jemně odlupuje odumřelé kožní buňky a následně hydratuje
/Vinná koupel - osvěžující procedura s přídavkem červeného vína a hroznového oleje, je zdrojem přírodních antioxidantů a příjemně voní.
Hydratuje pokožku, obnovuje její elasticitu a účinně pomáhá v boji proti celulitidě.

Peeling se solí z Mrtvého moře
Peeling účinně hydratuje, čistí a vyrovnává pokožku, odstraňuje odumřelé buňky, činí ji vláčnou a elastickou.
Sůl z Mrtvého moře dodává pokožce pružnost, aktivuje krevní oběh.

Solná koupel z Mrtvého moře
Pomáhá zbavit se stresu, dobře čistí pokožku a pomáhá odstraňovat toxiny, působí blahodárně nejen na pleť, ale na celé tělo.
Koupel Kleopatra
Doporučeno pro osoby se suchou pokožkou, dobře vyživuje a hydratuje, pokožka je po proceduře jemná a sametová.

HLAVNÍ NABÍDKY
/
Wellness lázeňská léčba s 12 procedurami a plnou penzí zahrnuje: ubytování ve vybrané kategorii pokoje, plnou penzi, lékařské vyšetření, komplexní lázeňskou léčbu s 12 procedurami týdně a volný vstup do hotelového wellness centra s bazénem a 2 saunami.
Lázeňská léčba Classic 18 procedur s plnou penzí zahrnuje ubytování ve vybrané kategorii pokojů, plnou penzi, vstupní lékařskou prohlídku, komplexní lázeňskou léčbu s 18 procedurami týdně a neomezený vstup do hotelového wellness
Wellness lázeňská léčba 12 procedur s polopenzí zahrnuje: ubytování ve vybrané kategorii pokojů, polopenzi, lékařské vyšetření, komplexní lázeňskou léčbu s 12 procedurami týdně a volný vstup do hotelového wellness centra s bazénem a 2 saunami.
Lázeňská léčba Classic 18 procedur s polopenzí zahrnuje ubytování ve vybrané kategorii pokojů, polopenzi, vstupní lékařskou prohlídku, komplexní lázeňskou léčbu s 18 procedurami týdně a neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem a 2 saunami.
Wellness 12 procedur s plnou penzí
Klasických 18 procedur s plnou penzí
Wellness 12 procedur s polopenzí
Klasických 18 procedur s polopenzí
Насладитесь отдыхом в Карловых Варах в отдельных апартаментах. Расположен апартамент в тихом жилом районе, возле самого леса, примерно в 5 минутах ходьбы от центра курортной зоны. Квартира находится в 1 этаже дома, оснащённого лифтом. Максимальная вместимость апартаментов 4 человека.
Пакет проживания в апартаментах
Užijte si pobyt v Karlových Varech v jednotlivých apartmánech s moderním vybavením a vlastním parkovištěm. Nabízíme naprosté pohodlí a soukromí. Apartmán se nachází v klidné čtvrti, v blízkosti lesa, cca 5 minut chůze od lázeňského centra. Apartmán se nachází v 1. patře domu s výtahem. Maximální obsazenost apartmánů jsou 4 osoby.
Balíček ubytovaní v apartmánu
+ 420 353 303 300
+ 420 725 347 605
Vřídelní 3, Karlovy Vary
14:00 Příjezd - 11:00 Odjezd
KONTAKTY
/
Parkovací místa 150 metrů od hotelu.
Kryté parkování v garáži, možnost dobití elektromobilu.
Důrazně doporučujeme rezervovat si parkovací místo předem.
Parkovací místo je k dispozici za příplatek.
reservation@aquamarina.cz
Rezervace::
reception@aquamarina.cz
Pro dotazy ke službám:
info@aquamarina.cz
Informace:
Whats up/telegram/viber
© 2022 Aqua Marina