Pneumopunkce (plynové injekce)
Jedná se o reflexní metodu, která se používá v kombinaci s akupunkturou a lokálním využitím CO2 pod kůži nebo ve formě plynových injekcí.
Současně se uvolňují bolestivé syndromy a funkční poruchy.

Uhličitá koupel
Oxid uhličitý, který proniká kůží, způsobuje rozšíření cév a zrychlení průtoku krve díky svému přímému účinku na kapiláry a malé cévky.
Snižuje se tak viskozita krve a zabraňuje se zpomalování krve, což je účinná prevence vzniku krevních sraženin.

Kyslíková terapie
Kyslíková terapie je určena k odstranění nedostatku kyslíku v těle.
Kyslíková terapie umožňuje částečně vyřešit nedostatek kyslíku v postižených i zdravých tkáních a tím zlepšit jejich fungování.

Parafínová koupel rukou
Při zahřátí se tkáně uvolní a bolest v kloubech se zmírní.
Pomocí parafínové terapie je také možné eliminovat suchost, tvorbu prasklin, loupání a vrátit pleti rovnoměrnou strukturu, hebkost a hladkost.

Inhalace
K inhalaci se používá pára z minerální vody.
Během procedury pacient inhaluje léčebné páry, které působí protizánětlivě, ovlivňují dýchací cesty a zlepšují funkci sliznic v průduškách.

Ušní svíčky
Fytoterapeutického účinku je dosaženo kombinací éterických olejů, přírodního měkkého tepla a vakuové terapie při hoření svíčky. Tato procedura má protizánětlivé účinky, zmírňuje bolest a křeče.
HLAVNÍ NABÍDKY
/
Wellness 12 procedur s plnou penzí
Wellness lázeňská léčba s 12 procedurami a plnou penzí zahrnuje: ubytování ve vybrané kategorii pokoje, plnou penzi, lékařské vyšetření, komplexní lázeňskou léčbu s 12 procedurami týdně a volný vstup do hotelového wellness centra s bazénem a 2 saunami.
Wellness 12 procedur s polopenzí
Wellness lázeňská léčba 12 procedur s polopenzí zahrnuje: ubytování ve vybrané kategorii pokojů, polopenzi, lékařské vyšetření, komplexní lázeňskou léčbu s 12 procedurami týdně a volný vstup do hotelového wellness centra s bazénem a 2 saunami.
Klasických 18 procedur s plnou penzí
Lázeňská léčba Classic 18 procedur s plnou penzí zahrnuje ubytování ve vybrané kategorii pokojů, plnou penzi, vstupní lékařskou prohlídku, komplexní lázeňskou léčbu s 18 procedurami týdně a neomezený vstup do hotelového wellness
Klasických 18 procedur s polopenzí
Lázeňská léčba Classic 18 procedur s polopenzí zahrnuje ubytování ve vybrané kategorii pokojů, polopenzi, vstupní lékařskou prohlídku, komplexní lázeňskou léčbu s 18 procedurami týdně a neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem a 2 saunami.
+ 420 353 303 300
+ 420 725 347 605
Vřídelní 3, Karlovy Vary
14:00 Příjezd - 11:00 Odjezd
KONTAKTY
/
Parkovací místa 150 metrů od hotelu.
Kryté parkování v garáži, možnost dobití elektromobilu.
Důrazně doporučujeme rezervovat si parkovací místo předem.
Parkovací místo je k dispozici za příplatek.
reservation@aquamarina.cz
Rezervace::
reception@aquamarina.cz
Pro dotazy ke službám:
info@aquamarina.cz
Informace:
Whats up/telegram/viber
© 2022 Aqua Marina